Kontaktinformation

Har du spørgsmål eller forespørgsler, er du altid velkommen til at kontakte os.

Er du interesseret i at blive forhandler, kan du kontakte os her.

 

Karamel Kompagniet A/S

Borgmester Nielsens Vej 24

3700 Rønne

+45 56 44 22 55

mail@karamelkompagniet.dk

Karamel Kompagniets karamelteam

Anna Zehngraff Knightbridge

Direktion

Direktør og grundlægger

Annas yndlingskaramel er Lakrids & Fløde med salt

 

E-mail: Anna@karamelkompagniet.dk
Telefonnummer: 56 44 22 55 

Henry Louis Knightbridge Niberg-Zehngraff

Salg

Salgskoordinator

Henrys yndlingskaramel er Fløde & Salt i Chokolade

 

E-mail: Henry@karamelkompagniet.dk
Telefonnummer: 56 44 22 55 

Bente Jørgensen

Salg

Konsulent

Bentes yndlingskaramel er Peanuts & Sydesalt

 

E-Mail: Bente@karamelkompagniet.dk

Telefonnummer: 60 19 17 55 

Ditte Dalsgaard Hansen

Økonomi

Økonomiansvarlig

Dittes yndlingskaramel er Fløde med salt

 

E-mail: Ditte@karamelkompagniet.dk
Telefonnummer: 56 44 22 55 

Margit Rasmussen

Back office

Assistent

Margits yndlingskaramel er Klassisk lakrids

 

E-mail: Margit@karamelkompagniet.dk
Telefonnummer: 56 44 22 55 

Mie Kristoffersen

Pakkeri & Produktion

Driftschef

Mies yndlingskaramel er Lakrids i chokolade

 

E-mail: Mie@karamelkompagniet.dk
Telefonnummer: 56 44 22 55 

Pia Hansen

Pakkeri & Produktion

Karamelmester

Pias yndlingskaramel er Fløde & Salt i chokolade

 

E-mail: Mail@karamelkompagniet.dk
Telefonnummer: 56 44 22 55 

Anders Koefoed-Bæk

Pakkeri & Produktion

Karamelmester

Anders' yndlingskaramel er Lakrids i chokolade

 

E-mail: Mail@karamelkompagniet.dk
Telefonnummer: 56 44 22 55 

Helene Louise Jensen

Pakkeri & Produktion

Assistent

Helenes yndlingskaramel er Lakrids & Fløde med salt

 

E-mail: Mail@karamelkompagniet.dk
Telefonnummer: 56 44 22 55 

Louise Smidemann

Pakkeri & Produktion

Assistent

Louises yndlingskaramel er Peanuts & Sydesalt

 

E-mail: Mail@karamelkompagniet.dk
Telefonnummer: 56 44 22 55 

Susanne Hvidtfeldt Ask Marker

Butik

Assistent

Susannes yndlingskaramel er Lakrids i chokolade

 

E-mail: Mail@karamelkompagniet.dk
Telefonnummer: 56 44 22 55